Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket Portresi

ACL Kargo, dünya çapında 220 ülke ve bölgede faaliyet gösteren iş ortakları, her türlü uluslararası gönderi alanında uzmanlaşan çalışanları, teknoloji ile güçlendirilen iş gücü ve filosu sayesinde lojistik ihtiyaçlar için benzersiz bir esneklikle yerinde çözümler sağlıyor.

ACL Kargo; 2017 yılında kurulan ve Türkiye'deki taşımacılık sektörünü uluslararası standartlarla, teknolojiyle ve gelecekçi bir bakış açısıyla tanıştıran UPS, DHL, FedEx, TNT gibi kurumsal firmalardan yerel gücünü de arkasına alarak her geçen gün daha iyiye dönüşmeye ve Ar-Ge çalışmalarıyla sektörü geleceğe taşımaya devam ediyor.

Misyon

Kolay anlaşılır, esnek, hızlı ve ekonomik çözümlerle tüm gönderi ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere yanınızdayız. Yalnızca müşterilerimizin yanında olmakla yetinmiyor, teslimatlarınızı gerçek ihtiyaçlarınıza göre özelleştirerek gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'deki gücümüzü UPS, DHL, FedEx, TNT gibi kurumsal firmalardan alırken, 220'den fazla ülke ve bölgedeki varlığımızı küresel iş ortaklarımızla sağlamlaştırıyoruz.

​Misyonumuz, yalnızca gönderi ihtiyaçlarınızı kolaylaştırarak karşılamak değil; gönderilerinizle beraber küreselleşen ve dünyanın dört bir yanına ulaşan değerlerinizi taşımak.

Vizyon

İnsana ve doğaya değer veren, müşteri, kullanıcı ve çözüm ortağı dostu olan iş modelimiz ile lojistik alanındaki her türde ihtiyacı daha erişilebilir, daha ekonomik ve daha gelecekçi bir vizyonla ele alıyoruz.