ACL Kargo Ertesi Gün Avrupada

ACL Kargo Ertesi Gün Avrupada

ACL Kargo Ertesi Gün Avrupada

ACL Kargo ticari arenada dakikalarla yarışıp, kurumsal taleplere en kısa sürede cevap verebilmek için çalışıyor.

Yurtdışı kargo gönderim ve alımlarında şirketlerin çözüm ortağı olarak, gereksinimler doğrultusunda hızlı, güvenilir ve ekonomik seçenekler sunuyor.

 

Dünyanın 220 ülkesine süratle, güvenle…

ACL Kargo, yurtdışına göndereceğiniz tüm doküman ve paketlerinizi, dünyanın tam 220 ülkesine en hızlı, en ekonomik ve en güvenilir şekilde ulaştırır. Dünya çapında birçok güçlü kuruluşla işbirliği yapan ACL Kargo, Türkiye genelinde müşterilerine sunduğu üstün hizmet kalitesini dünyanın dört bir köşesinde de sürdürür. ACL Kargo, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren köklü kuruluşlarla yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine lokal dağıtımda en iyi firmalarla çalışma fırsatı sunar.

Sınırları aşan hızlı hizmet…

ACL Kargo ile gönderileriniz hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla dünyanın tam 220 ülkesine isterseniz ekspres isterseniz ekonomik seçeneğiyle! ACL Kargo, yurtdışına göndereceğiniz tüm doküman ve paketlerinizi, dünyanın tam 220 ülkesine en hızlı, en ekonomik ve en güvenilir şekilde size özel çözümlerle ulaştırır.

Ekspres Servis

• Uluslararası hızlı döküman gönderimi
• Uluslararası hızlı paket gönderimi

Türkiye’de hava kargo taşımacılığının öncüsü ACL Kargo, ertesi gün veya belli bir tarihte adresinde olması gereken gönderileriniz için yanınızda. ACL Kargo Yurtdışı Express’i kullanarak, ertesi gün Avrupa şehirlerine gönderilerinizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. ACL Kargo’ya teslim ettiğiniz gönderiniz aynı akşam hava ve kara filosu entegrasyonuyla teslimatın yapılacağı ülkeye gönderilir ve ertesi gün alıcısında olur.220 ülkeye giden-gelen tüm gönderileriniz için hız ve güven ACL Kargo Yurtdışı Express ile elinizin altında.

Ekonomik Servis

• Uluslararası ekonomik döküman gönderimi
• Uluslararası ekonomik paket gönderimi

ACL Kargo’nun ekonomik taşımacılık servisini kullanarak 15 Kg üzerindeki tüm ihracat gönderilerinizde, uygun navlun alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Entegre olarak çalışan hava ve kara filosuyla teslimatlarınız ACL Kargo tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm Avrupa gönderilerinizde ekonomik navlun için ACL Kargo’yu dilediğiniz zaman 0850 532 52 18 nolu müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

İthalat Servisi

ACL Kargo, 220 ülkeden tüm doküman, numune ve kargo ithalatlarınızda güvenilir hizmetiyle iş ortağınız olmaya hazır. Uzmanlık gerektiren bu özel servis, ACL Kargo’nun kendi ağı üzerinde size sunulmaktadır. ACL Kargo müşteri temsilcisi aracılığıyla ithalat işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, dokümanlarınızı, numunelerinizi ve kargolarınızı tek bir telefonla Türkiye’deki adresinize getirtebilirsiniz.

Yurtdışı Hizmetler Danışma Merkezi

ACL Kargo; yurtdışı gönderilerinizde gümrük işlemlerinden antrepo hizmetine kadar komple destek alabileceğiniz güvenilir tek noktadır. Deneyimli ve uzman kadrosuyla ihtiyaç duyulan yapıcı çözümleri hızla üretir.%100 müşteri memnuniyetine yönelik teknolojik yatırım ve donanımlarını düzenli olarak günceller. ACL Kargo; deneyim, hız, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını bir potada eriterek, Türkiye’yi dünya standartlarında kargo hizmetiyle buluşturmaktadır.

Doküman Taşımacılığı

Fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi dünya’nın 220 ülkesine ACL hızı, kalitesi ve güvencesi ile alıcısına ulaştırmaktayız. Express gönderileriniz için en iyi ve en güvenli hizmeti veren ACL Yurtdışı Hizmetler, tüm gönderileriniz için ACL kalitesi ve rahatlığını yaşamanızı sağlamaktadır. 

Paket Taşımacılığı

Varış ülkesinde gümrüğe tabi olmayan numune ve dokümanlarınızı, Dünya’nın 220 ülkesine hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmaktayız. Express gönderileriniz için en iyi ve en güvenli hizmeti veren ACL Yurtdışı Hizmetler, tüm gönderileriniz için ACL Kalitesi ve rahatlığını yaşamanızı sağlıyor.Paket taşımacılığında göndericinin konşimento ile beraber proforma fatura doldurma zorunluluğu vardır.

Hacimsel Ağırlığın Hesaplanması

Uluslararası standartlara göre kargo gönderilerinde ağırlık ya da hacim ölçülerinin hangisi daha büyük ise o dikkate alınır. Paketinizin ağırlığı küçük ancak hacimi büyük ise ücret hesaplaması hacmine göre yapılacaktır. Öte yandan paketiniz hacimsel olarak küçük ancak ağırlığı yüksek olabilir. Bu durumda ise ağırlık hesabına göre bedel ödemeniz gerekecektir.

-Gönderinizin hacmi küçük ağırlığı yüksek ise ödemeniz gereken bedel tartılarak hesaplanır.
-Gönderinizin hacimsel ölçüleri, ağırlık ölçülerinden fazlaysa, ödemeniz gereken bedel aşağıdaki şekilde hesaplanacaktır.

En (cm) x Boy (cm) x Yükseklik (cm) / 5000

 

Uyarı: Uluslararası hava kargo taşımacılığı standartlarına göre gönderilerinizin uzunlukları 250 santimetreyi, her bir parçanın ağırlığı ise 30 kilogramı geçmemesi gerekmektedir.

 

Taşınması Yasak Gönderiler


– Canlı hayvanlar
– Bulyon
– Nakit Para
– Tehlikeli maddeler, yanıcı ve parlayıcı malzemeler (asbest dahil olmak üzere)
– Yasadışı uyuşturucular
– Patlayıcılar, silah ve silah parçaları
– İnsan kalıntıları (küller dahil)
– Pornografik malzemeler
– Genel ve yerel yönetimlerce düzenlenmiş yasalar gereğince taşınması yasaklanmış her türlü malzeme
– Alkollü içecekler
– Hayvansal ürünler, bitkisel ürünler ve bitkiler (hayvan derisi, pamuk, tohum, çay, tütün vs..)
– Antikalar ve sanat eserleri
– Uyuşturucular ve ecza ürünleri
– Koleksiyon ürünleri ve/veya yenilenemeyecek türden malzemeler
– Kürk / Fildişi
– Endüstriyel elmas / Karbon
– Tıbbi örnekler (kan, idrar, doku vs.)
– Üçüncü şahısların eline geçtiğinde değer kazanabilecek malzemeler
– Bozulabilecek malzemeler (çiçekler, kuru buz, gıda malzemeleri, ısı kontrolü ve özel taşıma gereksinimi duyacak malzemeler)
– Değerli taş ve metaller (mücevherler de dahil olmak üzere)
– Saat, kıyafetler, mücevherler